Strona XI Podkarpackiego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich 2023 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

Strona XI Podkarpackiego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich 2023

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku oraz Dyrekcja Szkoły zapraszają na XI Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O STATUETKĘ RYSIA BIESZCZADZKIEGO” 2023. Startujemy 20 maja o godzinie 9.00

Pobierz kartę zgłoszeniową

„Kartę zgłoszenia” należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 14.05.2022r. na adres  e-mail: konkurs@zsllesko.pl lub na adres Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Kontakt: regulamin  konkursu: T. Mroczkowski: 665053449; zakwaterowanie i wyżywienie: N. Zięba: 600311993

Dodatkowe atrakcje:

Dni Otwarte Technikum Leśnego. Wystawa przyrodniczo leśna

Strzelnica sportowa. Pokaz psów myśliwskich

Konkursy i gry przyrodnicze dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy !!!

 

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress