Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok 2020/2021 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok 2020/2021

W środę 19 stycznia w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W województwie podkarpackim w roku szkolnym 2021/2022 ponad 440 uczniów uzyskało stypendium PRM w tym dwie uczennice z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku: Martina Olszowska z klasy III SPA oraz Natalia Rębisz z klasy IVA.

Wyróżnionym uczniom dyplom wręczyła i pogratulowała Pani Ewa Leniart wojewoda podkarpacki oraz Pani Małgorzata Rauch podkarpacki kurator oświaty. Uroczystość zakończyła się występem nauczycieli z Rzeszowskiej Szkoły Muzycznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress