Stypendium Prezesa Rady Ministrów « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

18 listopada 2015 Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska i kurator oświaty Jacek Wojtas wręczyli dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Wśród nich znalazł się również uczeń Technikum Leśnego w Lesku- Piotr Łuczka.  Gratulacje i dyplomy odebrali również finaliści ogólnopolskiego projektu „Matura na 100 procent”.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Natomiast stypendium Ministra Edukacji Narodowej mogą otrzymać laureaci i finaliści olimpiad międzynarodowych oraz konkursów o zasięgu ogólnopolskim. Uroczystość, która odbyła się 18 listopada w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie,  uświetnił występ kwartetu smyczkowego z Zespołu Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress