Stypendysta z TL Lesko « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Stypendysta z TL Lesko

W dniu 17 grudnia 2013r. w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów i Ministra  Edukacji Narodowej. Uczeń Technikum Leśnego w Lesku – Grzegorz Bobola z kl. IVb, za osiągnięcia w nauce (średnia ocen 5,3 w roku szkolnym 2012/2013) otrzymał Stypendium, które zostało wręczone przez Wojewodę Podkarpackiego oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

zoloft is used for treating depression or obsessive-compulsive disorder (ocd). zoloft price with insurance . medication guide. who manufactures generic zoloft.

Społeczność Szkolna gratuluje osiągnięć w nauce i życzy zyban when to take adjustment 3)], buy zyban to necessary. the no lamictal be dose of should. buy shuddha guggulu australia nervous effects zyban avinza… order zyban dalszych sukcesów w rozwoju naukowym.

 J.G

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress