Sukces na Olimpiadzie OWIUR ! « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Sukces na Olimpiadzie OWIUR !

Mamy Laureata finału centralnego. Ostatnie dni maja to okres, który spędziliśmy w Warszawie, aby zakończyć na ten rok szkolny zmagania w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Leśnictwo. Wzięliśmy udział w etapie centralnym XLV edycji Olimpiady, której gospodarzem była tym razem SGGW Warszawa.

Zespół Szkół Leśnych w Lesku  wyróżniająco zaprezentowała Natalia Rębisz uzyskując zaszczytny tytuł laureata finału centralnego. Przypomnijmy sobie, że Natalia zajęła w październiku I miejsce w eliminacjach szkolnych a następnie w kwietniu –  II miejsce podczas etapu okręgowego, zorganizowanego przez UR w Krakowie.

Ogromnie gratulujemy tak wielkiej wiedzy i umiejętności leśnych i życzymy kolejnych sukcesów naukowych na wybranym przez siebie kierunku studiów.

Szkoły, których reprezentanci uzyskają tytuł laureata eliminacji centralnych mogą zgłaszać o 1 osobę więcej do udziału w etapie okręgowym Olimpiady. Czekamy więc znowu do października na etap szkolny, podczas którego wyłonimy 3 naszych reprezentantów.

Jeżeli chcecie pobawić się naukami leśnymi, rozszerzyć swoją wiedzę, uzyskać zaszczytne tytuły i indeksy uczelni wyższych oraz zwolnienie z teorii na egzaminie zawodowym zapraszamy do rywalizacji w Technikum Leśnym w Lesku.

pJ

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress