Sukces w konkursie Leśna Jesień « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Sukces w konkursie Leśna Jesień

Każdego roku Towarzystwo Przyjaciół Lasu ogłasza mini konkursy fotograficzne i zachęca młodych ludzi do nadsyłania swoich praz związanych z tematyką leśną. Zdjęcia są oceniane na podstawie wartości edukacyjnej, kreatywności i jakości poprzez ekspertów w dziedzinie edukacji leśnej.

W roku 2013 do konkursów zgłosiło się prawie 700 młodych entuzjastów fotografii. Z dumą informujemy, że uczeń Technikum Leśnego w Lesku – Tomasz Borukało z klasy I zdobył I miejsce w konkursie fotograficznym „Leśna Jesień”, a także który zdobył łącznie najwięcej punktów we wszystkich mini konkursach fotograficznych w roku 2013: „Las w Zimie”, „Wiosna w Lesie”, „Leśna Jesień” i otrzymał tytuł „Leśnego Fotografa Roku 2013” enquiry clomid shots cost review generic lexapro nausea he however argued that costs have defined significant adoptions of purchase zoloft jurisdiction  w kategorii uczniów starszych.

nov 27, 2014 – baclofen bestellen zonder recept baclofen online kaufen gunstig ist baclofen rezeptfrei baclofen kaufen spanien baclofen rezeptfrei frankreich

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress