Święty Mikołaj odwiedził ZSL Lesko « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Święty Mikołaj odwiedził ZSL Lesko

jul 10, 2014 – baclofen for rigidity cod delivery next day. baclofen for suboxone withdrawal online delivery. cheapest prices pharmacy. generic zoloft walgreens . express delivery, buy zoloft withour prescription. buy baclofen for brain injury in oklahoma city

W dniu 5 grudnia 2014 roku Święty Mikołaj odwiedził Zespół Szkół Leśnych w Lesku i wręczył każdemu uczniowi drobny prezencik. Wraz z Mikołajem przybył anioł oraz diabeł który przyniósł rózgi dla nauczycieli oraz pracowników szkoły oczywiście symboliczne Smile . Wszyscy mogli zrobić sobie wymarzone zdjęcie z Mikołajem, diabłem lub aniołkiem i poczuć się jak dziecko. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i miejmy nadzieje, że za rok Mikołaj także nie zapomni o naszej szkole i zawita z prezentami oraz nie wręczy już nikomu żadnej rózgi Smile.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress