Symulator harwestera i forwardera « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Symulator harwestera i forwardera

Zespół Szkół Leśnych w Lesku dzięki dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczął realizację przedsięwzięcia pt: „Maszyny wielooperacyjne szansą dla młodych leśników”. Zadanie zostanie zakończone w czerwcu 2021 roku, a okres jego trwałości wynosi 60 miesięcy. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniesie 424 392 zł z czego dofinansowanie z NFOŚiGW to 403 171 zł.

Planowane w Technikum Leśnym w Lesku przedsięwzięcie ma na celu wdrożenie do procesu kształcenia z przedmiotu Użytkowanie lasu wykorzystania symulatora maszyn wielooperacyjnych.

Oprogramowanie realistyczne odwzorowuje warunki środowiska, zachowanie surowca i maszyny. Pozwala uczniowi, w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, doświadczyć sytuacji i problemów, które zdarzają się w czasie pracy rzeczywistą maszyną.

Maszyny wielooperacyjne

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress