Szachowa jesień w ZSL w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Szachowa jesień w ZSL w Lesku

W ostatnim czasie Uczniowie ZSL w Lesku  i Pani Marta Michalska wzięli udział w kilku turniejach szachowych, o których chcemy napisać na naszej stronie internetowej. 21.10.2021r. uczniowie w składzie Wojciech Dzięgiel – IV A, Paweł Weimer- III GIA, Konrad Kamiński -III SPB, Martina Olszowska – III SPA uczestniczyli w Powiatowej Licealiadzie w szachach drużynowych. Pokonali uczniów LO Lesko 3:1 i tym samym zajęli I miejsce w tych zawodach.

W tym sam czasie Pani Marta Michalska nasza wuefistka i instruktorka szachów, uczestniczyła w XXVIII Szachowych Mistrzostwach Polski Leśników w Gołuchowie, zajęła 10 miejsce w całym turnieju i I miejsce wśród kobiet.

W miniony piątek odbyły się też Szachowe Mistrzostwa Zespołu Szkół Leśnych w Lesku w których startowało 33 uczniów. Po zaciętych pojedynkach Mistrzem Szkoły został Jakub Bury z II A, II miejsce Paweł Weimer z III GIA, III  miejsce Paweł Bojko z I  B

dziewczęta:

I miejsce  Martina Olszowska – III SPA, II miejsce Zuzanna Kuczma – III SPB, III  miejsce Zuzanna Pudło – I  B.

Wszystkim gratulujemy i cieszymy się z sukcesów.

SU

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress