Szanowni Państwo „Lasy dla społeczeństwa” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szanowni Państwo „Lasy dla społeczeństwa”

Z okazji 8 Konferencji Ministerialnej w sprawie ochrony lasów w Europie Jednostka Łącznikowa w Bratysławie organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem „Lasy dla społeczeństwa”. Celem konkursu jest podniesienie świadomości na temat społecznej funkcji lasów, pokazanie w jaki sposób lasy wspierają nas w naszym codziennym życiu oraz podkreślenie konieczności zachowania równowagi między wszystkimi funkcjami lasów.

Uczestnik konkursu powinien przesłać zdjęcie przedstawiające ludzi w lasach, dokumentujących robotników leśnych, mieszkańców wsi i społeczeństwo cieszące się korzyściami z lasów.

Pierwsze trzy zdjęcia otrzymają nagrodę. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach – pierwsza w drodze publicznego głosowania na stronie FOREST EUROPE na Facebooku, a druga w profesjonalnym panelu.

Czas trwania konkursu wynosi 3 miesiące – od maja do końca lipca.

Wszystkie fotografie muszą pokazywać lasy i inne zalesione tereny w regionie paneuropejskim.

Aby zobaczyć więcej informacji i pełne zasady konkursu, polecamy zapoznać się z Regulaminem opublikowanym na stronie internetowej konkursu https://foresteurope.org/competition/
Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji o konkursie na Państwa stronie internetowej lub na Państwa profilach w mediach społecznościowych.

Pozdrawiam serdecznie

Paulina Chałko

Zespół Współpracy Międzynarodowej
Departament Leśnictwa i Łowiectwa

Ministerstwo Środowiska
ul. Wawelska 52/54
00-922 Warszawa
tel. 22 36 92 581

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress