Szkolny etap Olimpiady OWIUR blok Leśnictwo « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szkolny etap Olimpiady OWIUR blok Leśnictwo

W piątek w ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się szkolny etap XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: Leśnictwo. Do rywalizacji stanęło 30 uczniów reprezentujących klasy II- IV. W tegorocznej edycji zmierzyli się oni z testem 60 pytań oraz trzema zadaniami praktycznymi, polegającymi na rozpoznawaniu: szyszek oraz nasion drzew leśnych, drewna po korze oraz owadów leśnych.

Szkolny komitet OWIUR podliczył wyniki uzyskane z wszystkich konkurencji wyłaniając laureatów etapu szkolnego.

I miejsce Aleksandra Jaromi- reprezentantka ZSL Lesko na etap okręgowy

II miejsce Bartłomiej Maślany- reprezentant ZSL Lesko na etap okręgowy

III miejsce Dominik Józefczyk- reprezentant ZSL Lesko na etap okręgowy

IV miejsce Jakub Pieklak

V miejsce Kacper Skubiński

Gratulujemy zwycięzcom

Szkolny komitet OWIUR

Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

Piotr Janusz
Dawid Gołębiowski
Gracjan Fara

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress