Szkolny etap Olimpiady OWIUR blok: Leśnictwo rejestracja « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szkolny etap Olimpiady OWIUR blok: Leśnictwo rejestracja

Zapraszam wszystkich ambitnych i odważnych uczniów TL Lesko, szczególnie osoby chcące poszerzać własne horyzonty i szeroko rozumianą wiedzę leśną do udziału w etapie szkolnym Olimpiady OWIUR blok: leśnictwo, która odbędzie się już 25.10.2019 (piątek).

Od 4 do 21 października 2019 r. potrwa elektroniczna rejestracja uczestników eliminacji szkolnych XLIV edycji OlimpiadyJeżeli chcesz wziąć udział musisz zarejestrować się przez internet. Uwaga, rejestracja trwa w dniach 4-21 października i bez zapisu udział w OWiUR będzie niemożliwy! Formularz rejestracyjny i dodatkowe informacyjne dotyczące całego procesu znajdziesz tutaj

W przypadku pytań i problemów z rejestracją proszę o kontakt Piotr Janusz ZSL Lesko.

Kluczowe daty dotyczące XLIV edycji OWIUR:

  •  25 października 2019 – Eliminacje szkolne
  •  17-18 kwietnia 2020 – Eliminacje okręgowe
  •  5-6 czerwca 2020 – Eliminacje centralne

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress