Szlachetna paczka « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szlachetna paczka

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Tym razem obdarowaliśmy Pana Józefa z okolic Ustrzyk Dolnych, który jest osobą samotną cierpiącą na chorobę wieńcową serca i nowotwór krtani. Pan Józef nie narzeka na swój los, samodzielnie stara się radzić ze swoimi problemami a jego marzeniem jest długo i szczęśliwie żyć.

Za zebrane pieniądze zostały zakupione produkty żywnościowe, środki czystości, elektryczny czajnik oraz odzież w tym dresy w których Pan Józef będzie uczęszczał na rehabilitację.

Akcja została przeprowadzona dzięki zaangażowaniu młodzieży z grupy wolontaryjnej i Młodzieżowej Rady Internatu. Szczególne podziękowania ślemy zaś darczyńcom, bez których szlachetna paczka by nie powstała.

Cieszy fakt, że młodzież w naszej szkole chętnie pomaga i angażuje się w akcje charytatywne. Potwierdza to, że jako brać leśna potrafimy się zorganizować wokół wspólnego celu, jakim jest pomaganie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress