Szlachetna Paczka 2017 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szlachetna Paczka 2017

W dniach 8 – 9 grudnia 2017 r. odbył się finał ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka.  W tym roku nasza szkoła  obdarowała Pana Adolfa z okolic Ustrzyk Dolnych,  który jest samotnie mieszkającym seniorem. Zanim przeszedł na emeryturę, był pedagogiem. Uwielbiał swoją pracę i miał bardzo dobry kontakt z uczniami.

Skomplikowana sytuacja życiowa, sprawiła, że Panu Adolfowi po opłaceniu rachunków zostaje miesięcznie 529zł na życie.

Zbiórka pieniędzy odbyła się w dniach od 28 listopada do 5 grudnia przeprowadzona została wśród uczniów i pracowników szkoły. Za zebrane pieniądze w kwocie 495 zł zostały zakupione buty zimowe, kuchenka mikrofalowa, maszynka do strzyżenia włosów,  produkty żywnościowe, środki czystości.

Akcja została przeprowadzona dzięki zaangażowaniu młodzieży z grupy wolontaryjnej i Młodzieżowej Rady Internatu. Szczególne podziękowania ślemy zaś darczyńcom, bez których Szlachetna Paczka by nie powstała.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress