Szlachetna Paczka 2019 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szlachetna Paczka 2019

Weekend Cudów” – właśnie tak określany jest doroczny finał akcji Szlachetnej Paczki, który w tym roku odbył się w dniach od 6 do 8 grudnia. Właśnie w tedy dostarczane są przygotowane pakunki dla potrzebujących osób. Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w tą ogólnopolską akcję. Tym razem zbieraliśmy dla Pana Mateusza z okolic Dukli.

Pana Mateusz odkąd zdiagnozowano u Niego gruźlicę, nie może podjąć stałej pracy i utrzymuje się  z zasiłku przyznanego przez MOPS.

Dzięki przeprowadzonej zbiórce na terenie Szkoły i Internatu udało się zebrać 600 złotych oraz gotowe produkty. Za zebraną gotówkę zostały zakupione buty, kołdra, produkty żywnościowe oraz środki czystości. Cała akcja została przeprowadzona dzięki zaangażowaniu młodzieży z MRI Samorządu Uczniowskiego oraz grupy wolontaryjnej.

Szczególne podziękowania ślemy wszystkim darczyńcom.

K.Wójcik

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress