Szlachetna Paczka – Dziękujemy ! « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Szlachetna Paczka – Dziękujemy !

W dniach 26 XI- 6 XII Samorząd Uczniowski ZSL w Lesku uczestniczył w projekcie „Szlachetna Paczka” organizowanym przez Stowarzyszenie WIOSNA na terenie całej Polski, w tym również Leska i okolic.

Projekt ma na celu pomoc osobom potrzebującym poprzez zorganizowanie dla nich paczki świątecznej. Działa na zasadzie „1:1:1”- jeden darczyńca(osoba prywatna lub instytucja), jeden wolontariusz, jedna rodzina. Dzięki temu paczka taka jak najdokładniej odpowiada na najpilniejsze potrzeby danej rodziny.

W pierwszych trzech dniach trwania Projektu Zarząd SU przeprowadził zbiórkę pieniędzy wśród Uczniów i Pracowników Szkoły. Do 6 XII natomiast, każdy mógł dołączyć do Paczki artykuły kupione przez siebie.

may 3, 2012 – fluoxetine beziehen ohne kaufen pille online apotheke fluoxetine apotheke ankauf buy fluoxetine online einkauf fluoxetine online kaufen

Na wyróżnienie zasługują klasy IA i IB Technikum leśnego w Lesku, które we własnym zakresie przeprowadziły zbiórkę pieniężną. Klasa IA zebrała ok. 60zł, IB- ok. 100zł. Za te kwoty Uczniowie tychże Klas kupili artykuły spożywcze, które dołączyli do Paczki. Jesteśmy z Was dumni! Starsze roczniki mogą brać z WAS przykład.

what do zoloft pills look like – generic zoloft picture generic for zoloft. zoloft zoloft for children. how much does zoloft cost in australia zoloft wiki. zoloft for 

Udało się! Stworzyliście Paczkę, a tym samym, oprócz konkretnej pomocy materialnej okazaliście współczucie i daliście radość Pani Monice i Patrykowi. Wszyscy Wy, którzy choć w minimalnym stopniu mieliście swój udział w Paczce- jesteście wielcy! Bez Was pomoc Rodzinie nie byłaby możliwa. Zobaczycie, że to dobro powróci kiedyś do Was. Zawsze powraca.

Zobacz więcej:

Podziękowania where to buy dapoxetine in australia . lowest prices and satisfaction guaranteed !

Składka book buy cheap baclofen guest site cheap baclofen buy at alabama eclectic baclofen next day no rx buy baclofen online worldwide cheape baclofen online

2 odpowiedzi na “Szlachetna Paczka – Dziękujemy !”

  1. Mal pisze:

    Trzymać tak dalej

  2. Pablo pisze:

    Pierwszy rocznik BRAWO !!!

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress