Tak się bawią klasy trzecie- paintball « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Tak się bawią klasy trzecie- paintball

Sezon wycieczek szkolnych w Technikum Leśnym w Lesku rozpoczęty. Pierwsza w teren ruszyła 2b. Klasy 3a i 3b, które znane są z integracji i wspólnych wyjazdów…wyczekały pogodę i w pierwszy, nareszcie słoneczny, dzień tej jesieni, wyruszyły autokarem w stronę Soliny. Po „zażyciu” odrobiny kultury w Przemyślu i zeszłorocznym spływie pontonowym z Sanoka, potrzebowaliśmy kolejnych atrakcji i wyzwań.

Zgodnie z ustaleniami z wychowawcami klas, tym razem wyruszyliśmy na paintball w Bieszczadach. Było wszystko czego chcieliśmy: profesjonalny poligon, dużo strzelania, błoto, sporadyczne siniaki i naprawdę super zabawa. Nie zapomnieliśmy również o ognisku i pieczeniu kiełbasek. Przy okazji buczyna karpacka obdarowała nas borowikami i podgrzybkami. Może zimą wybierzemy się na lodowisko…?

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress