Technikum Leśne w Lesku – Srebrna Szkoła 2013 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Technikum Leśne w Lesku – Srebrna Szkoła 2013

W 2013 roku w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanym przez Perspektywy i Rzeczpospolitą Technikum Leśne w Lesku uplasowało się na 59 miejscu wśród ponad 3 tyś. techników w Polsce. Na Podkarpaciu natomiast zajęło zaszczytną piątą pozycję. Pani Dyrektor mgr Jadwiga Szylak podczas uroczystej gali auli Politechniki Warszawskiej odebrała dla TL Lesko Dyplom Srebrnej Szkoły 2013.

Szkoły ponadgimnazjalne w rankingu zostały oceniane za pomocą czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach przedmiotowych i zawodowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, wyniki egzaminu zawodowego oraz ocena szkoły przez kadrę akademicką.
To ostatnie kryterium wprowadzone dwa lata temu jest wskaźnikiem odzwierciedlającym poziom przygotowania absolwentów, umożliwiający kontynuację nauki na wyższej uczelni oraz umiejętności potrzebne do utrzymania się na studiach i terminowego ich ukończenia.

Dobra szkoła jednak to nie tylko taka, która wyposaża swoich uczniów w szeroką wiedzę i umiejętności wyznaczone programem kształcenia, ale także taka, która inspiruje ich do aktywności ponadprogramowych, do uczestnictwa w kulturze, działalności na rzecz rozwoju własnego i środowiska.

59 m-ce 4 days ago – safe place order baclofen ~ baclofen 20 mg ordering repeat prescriptions online ~ baclofen 20 where to buy baclofen online; differin cost w Polsce  jest niewątpliwie wypadkową pracy nauczycieli i uczniów przede wszystkim z rocznika 2008-2012. W 2012 roku szkołę kończyli ambitni i pracowici młodzi ludzie, ukierunkowani pod względem zainteresowań i wyborów życiowych, realizujący się w wielu różnorodnych formach aktywności pozaszkolnej. To dzięki ich sukcesom egzaminacyjnym i akademickim Technikum Leśne w Lesku zrobiło duży krok do przodu w rankingu (ze 121 m-ca w r. 2012) , mimo iż wysoka zdawalność zarówno egzaminu maturalnego, jak i zawodowego odnotowywana jest w szkole od wielu lat.

Należy podkreślić, że do matury i do egzaminu z przedmiotów zawodowych podchodzą wszyscy absolwenci  TL w Lesku . Jest to o tyle istotne, że dopiero 100%  przystępujących do egzaminów stanowi 2 days ago – baclofen generic baclofen online price generic baclofen no prescription baclofen 40 mg dose how much is baclofen tablets cheap genuine wymierną podstawę do oceny jakości pracy szkoły. 59 m-ce cieszy, dodaje prestiżu, ale także obliguje do wytężonej pracy nad rozwojem kapitału intelektualnego młodych ludzi, nad rozwojem ich predyspozycji i talentów.

Gratulujemy sukcesu wszystkim, którzy tę szkołę tworzą i życzymy równie wysokiej oceny w przyszłym roku.

Beata Brajewska

Więcej informacji, tj. Dyplom Srebrnej Szkoły oraz ZSL Lesko w tabelach rankingowych znajdziesz <<tutaj>>

 

cost of prednisolone uk – buy prednisone online for dogs buy prednisone no you buy prednisone over the counter prednisone cost in india buy prednisone no

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress