Tenis stołowy zawody rejonowe « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Tenis stołowy zawody rejonowe

W dniu 20.11.2013r odbyły się zawody rejonowe w tenisa stołowego w hali sportowej BZSZ im. Lecha Wałęsy w Ustrzykach Dolnych. W rozgrywkach uczestniczyło 8 zespołów z powiatów: bieszczadzkiego, sanockiego, leskiego i brzozowskiego.

Najlepszą drużyną okazał się zespół  I LO Brzozów, który wygrywając z  ZS Nr 3 w Sanoku zajął pierwsze miejsce. Trzecie miejsce przypadło drużynie ZSL Lesko w składzie: Sławomir Wójcik i Rafał Cichoń, którym gratuluję zasłużonego 3 miejsca na podium.

buy baclofen online nov 25, 2011 – fluoxetine overnight delivery no rx buy fluoxetine on line without a prescription. fluoxetine prescriptions order fluoxetine 1 business day  , baclofen price street, amitriptyline baclofen cream price .

Damian Stanisz

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress