Turniej Futsalu ”Sportowa Wiosna 2018” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Turniej Futsalu ”Sportowa Wiosna 2018”

W piątek 13 kwietnia odbył się turniej halowej piłki nożnej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku z okazji wiosny. Nasze technikum reprezentowali uczniowie: Jakub Franos, Tomasz Marcinik, Bartłomiej Maślany, Dominik Józefczyk, Roksana Franków, Alicja Krawiec, Dawid Bieryło, Dawid Pankiewicz, Marcin Wasyliszyn, Adam Przybysz, Radosław Blat.

W turnieju brały udział drużyny takie jak:

– I LO Sanok
– II LO Sanok
– ZS Nr 3 Sanok
– ZS Nr 2 Sanok
– PWSZ Sanok
– ZS Nowosielce
– ZS Leśnych Lesko
– ZS Nr 5 Sanok
-ZS I Sanok
Turniej był organizowany na zasadach futsalu. Ponadto w każdej drużynie obowiązkowo była jedna zawodniczka.

Zwycięzcą turnieju okazali się gospodarze czyli drużyna PWSZ, tuż za nimi uplasowała się drużyna z ZS II w Sanoku (Mechanik).Ostatnie miejsce na podium należało do II LO w Sanoku. Nasi uczniowie zajęli miejsce IV.

Tabela wyników

II LO SANOK – ZS 3 SANOK 1:1
ZS 5 SANOK – ZS 1 SANOK 1:0
ZS 2 SANOK – II LO SANOK 0:2
I LO SANOK – ZS NOWOSIELCE 2:1
ZSL LESKO – PWSZ SANOK 1:1
ZS 2 SANOK –ZS 3 SANOK 1:0
ZS NOWOSIELCE – II LO SANOK 0:2
I LO SANOK – ZS 3 SANOK 0:1
ZS 5 SANOK – PWSZ SANOK 0:1
I LO SANOK – ZS 2 SANOK 1:2
ZSL LESKO – ZS 1 SANOK 5:0
ZS NOWOSIELCE – ZS 3 SANOK 2:1
Faza półfinałowa:
ZSL Lesko – ZS 2 Sanok 1:2
II LO Sanok – PWSZ Sanok 11 (3:4K)
Mec o 3 miejsce:
ZSL LESKO – II LO SANOK 0:3
Finał:
ZS 2 SANOK – PWSZ SANOK 0:2

Jeśli chodzi o organizacje i oprawę całej imprezy to wszystko było przygotowane idealnie i w miłej atmosferze. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki każda z drużyn zaprezentowała się jak z najlepszej strony. Na boisku panowały kultura i zasady fair play. Również opieka medyczna była bardzo dobrze zorganizowana.
Dziękujemy bardzo PWSZ oraz pani Rektor Elżbiecie Ciopra za zaproszenie nas na zawody.

Z poważaniem Technikum Leśne w Lesku
Darz Bór!!!

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress