Turniej szachowy – LO w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Turniej szachowy – LO w Lesku

W dniu 13 marca 2013r. w Liceum Ogólnokształcącym w Lesku odbył się turniej o Mistrzostwo Powiatu Leskiego w szachach indywidualnych. Zespół Szkół Leśnych w Lesku reprezentowali uczniowie:

buy fluoxetine online, whats the street price for prozac 20mg, fluoxetine price australia.

Basiak Damian ( II b),
Glica Marek ( II b),
Antolak Adam ( I b),
Szpytman Jarosław ( I b).

W zawodach wzięło udział 31 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali na dystansie 7 rund w partiach po 10 minut na zawodnika.

Wielką niespodziankę sprawił uczeń Technikum Leśnego w Lesku Adam Antolak wygrywając wszystkie 7 partii zajmując tym samym I miejsce, również bardzo wysokie III miejsce zdobył Marek Glica ( 5pkt). Uczniowie Ci wywalczyli awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w maju.

W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych V miejsce zajął Jarosław buy fluoxetine online no prescription, get prozac online uk, prozac price, buy prozac commercial, prozac generic cost, prozac cost australia , prozac hair  Szpytman ( 3pkt) a VI Damian Basiak ( 3pkt).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

 

Zapraszam wszystkich chętnych na zajęcia szachowe we wtorki i czwartki o buy baclofen no prescription buy cheap baclofen baclofen cheap buy baclofen lioresal cheap order baclofen online buy lioresal 10mg buy baclofen without  godzinie 19:15 w internacie TL Lesko w sali 21


Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Turniej szachowy – LO w Lesku”

  1. master pisze:

    Super dyscyplina i leśna najlepsza. Gratulacje !!! dla chłopaków i Pani trener.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress