Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT w Polańczyku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT w Polańczyku

W sobotę 23.04.2022r. w Polańczyku po 2 latach przerwy spowodowanych pandemią , odbył się XIX Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki. W zawodach wzięło udział 68 uczestników  z całego województwa podkarpackiego.  Naszą szkołę reprezentowały Martina Olszowska z klasy III SPA i Zuzia Kuczma z klasy III SPB. W kategorii seniorek Martina zajęła III miejsce a Zuzia tuż za podium – IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress