Tyle było chwil… « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Tyle było chwil…

W dniu 24.04.2014 pożegnaliśmy starszych kolegów z klas maturalnych. Przy dźwięku fanfar odegranych przez naszych sygnalistów wychowankowie  klas IV a i IV b, otrzymali dyplomy  upamiętniające  wspólną pracę w kreowaniu przyszłości.

Wychowankowie otrzymali również nagrody za udział w internackich konkursach.

Po uroczystym rozdaniu dyplomów i nagród przez wychowawców internatu przenieśliśmy się na bardziej kameralny grunt –do szkolnego botanika. Tutaj przygotowane atrakcje i wspólnie spędzone chwile pokazały, że jesteśmy jedną wielką rodziną, która potrafi ze sobą rozmawiać, wspominać i bawić się. Powracające wspomnienia na zawsze pozostaną w naszej pamięci, a przeżyte dobre i złe chwile nauczyły nas wiele i mamy nadzieję, że zaowocują w dalszej drodze dorosłego życia.

 I tak ostatnie biesiadowanie przy ognisku i grillowych smakołykach zamknęły kolejny rozdział czteroletniego życia w internacie…Życzymy powodzenia na maturach ….

online meds rx deltasone, deltasone without prescription us pharmacy, deltasone online pharmacies worldwide delivery, prednisone 40 mg purchase canada , 
best prices for all customers! buy prednisone online now . top offering, cost of prednisone at walmart.

  where can i find prozac online. prozac for sale. order prozac online overnight delivery no prescription. prozac no prescription. buy prozac without prescription. „Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi Potrzebuje czasu aby wzrosnąć.”

 R. Niemczyk

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Tyle było chwil…”

  1. Roman Dziekan pisze:

    Piekna szkola piekne lata rocznik87 jak Mobil professor zasadny dla niewtajemniczonych. Uzytkowsnie lasu. Lesni. I barman to dwa pokrewne. Zawody Pozdrawiam wszystkich. Wojtkowi nie wierzcie. Super gosc ale startup komuch. !!!

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress