Uczniowie klasy I na podium XV Leskiego Biegu im. Jana Pawła II « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Uczniowie klasy I na podium XV Leskiego Biegu im. Jana Pawła II

W środę 5 czerwca na stadionie miejskim odbył się jubileuszowy XV Leski Bieg im. Jana Pawła II. Najlepszymi wynikami mogą pochwalić się uczniowie z klasy I A: Aleksandra Siara,  która zajęła III miejsce w biegu na dystansie 800 metrów oraz Konrad Gałka – III miejsce w biegu na 1200 metrów. Uczniowie Zespołu Szkół Leśnych uczestniczyli w tej sportowej imprezie nie tylko jako zawodnicy, ale również obsługując biuro zawodów i wspierając młodsze dzieci na mecie.

Wszystkim wolontariuszom i zawodnikom osobiście podziękował Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Pan Adam Snarski oraz Dyrektor Leskiego Centrum Edukacji, Sportu i Promocji Pan Tomasz Wojtanowski.

Szkołę reprezentowali: Karolina Tchoryk, Basia Patulak, Paweł Raś, Konrad Siemiątkowski, Piotr Wierciński, Michał Segiet, Maciej Lorenc, Karol Bil, Wiktor Klich, Jakub Franos, Patrycja Ruta, Agnieszka Twardy, Bartosz Głuszyk, Honorata Zając, Natalia Rębisz, Ola Siara, Karolina Kowalczyk, Wojtek Dzięgiel, Rafał Raczkowski, Konrad Gałka

Wszystkim uczniom bardzo dziękuję za zaangażowanie, godne reprezentowanie Szkoły a zawodnikom gratuluję startu w zawodach i zachęcam do wzmacniania kondycji fizycznej poprzez systematyczne ćwiczenia w myśl zasady, że tylko „Trening czyni mistrza”

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress