Uczniowie Technikum Leśnego na obchodach Dni Leska « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Uczniowie Technikum Leśnego na obchodach Dni Leska

W dniach 29.05.- 02.06.2014r. odbywały się Dni Leska a co za tym idzie różne zawody, turnieje i imprezy, w których wzięli udział nasi uczniowie. W czwartek na stadionie odbył się X Bieg im Jana Pawła II organizowany przez Urząd Miasta i Gminę Lesko.

jul 9, 2012 – best prices on the internet for doxycycline! order doxycycline online! per dose : doxycycline hyc 100 mg cp : doxycycline tonsillitis 100 mg.

Uczennice naszej szkoły: Jadwisieńczak Daria, Łuszcz Dominika, Płocica Klaudia, Opaluch Kamila, Witkowska Monika, Bańczak Aneta, Doniec Karolina, Janeczko Łucja, Kostycz Justyna zaangażowały się w pomoc w biurze zawodów. Zapisywały do biegów, wypisywały dyplomy, podawały napoje uczestnikom i pilnowały żeby wszystko na mecie było jak należy.

W tym czasie chłopcy przygotowywali się do biegu na 1000 metrów. W konkurencji wystąpili: Marciniec Dariusz, Kożuszek Rafał, Szymaszek Michał, Maciejowski Łukasz, Wójcik Adrian, i Machnik Dawid. Ostatecznie bieg w kategorii szkoły ponadgimnazjalne zwyciężył Dawid Machnik z klasy IIIa, wyprzedzając kolejnego zawodnika o kilkanaście metrów.

lioresal 25mg, baclofen mg, buy cheap lioresal, lioresal mg, feb 3, 2014 – the best pharmacy where you can buy baclofen online at a great price.click here to fashion tips mexican baclofen cheap hotels can you  dec 11, 2014 – pharmacy estrace pharmaceutical discount tabs otc estrace mastercard online fast delivery purchase estrace cream online check no  buy baclofen online, buy lioresal online, purchase baclofen . contact us

W piątek na boisku Orlik przy szkole podstawowej w Lesku rywalizowali piłkarze w turnieju „O Puchar Starosty Powiatu”. Ostatecznie drużyna w składzie: Socha Sebastian, Słaby Paweł, Buda Mateusz, Nawrot Mateusz, Płaza Grzegorz, Kochanowicz Rafał, Wyżycki Damian,  Kożuszek Rafał, Włoch Bartłomiej, Pacławski Konrad, Galanty Adrian, Kędzior Konrad, Machnik Dawid zajęła III miejsce.

Również w piątek na Leskim Rynku, odbyła się kolorowa Żakinada, w której udział wzięły wszystkie leskie szkoły. Mimo że było zimno a nad Leskiem zbierały się deszczowe chmury, Nasz Zespół Muzyczny w składzie: ks. Stanisław Sygnarowski, Kamińska Ewa, Mleczko Dominika Zygora Sebastian, Budziak Grzegorz, Faliszek Norbert, Feńczak Sylwester i gościnnie na wokalu Basia Galant, rozgrzał tłum i wszyscy doskonale się bawili.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękuję za zaangażowanie a sportowcom Gratuluję sukcesów.

Marta Michalska-Konik

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress