Uczniowie ZSL na obchodach Dni Leska « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Uczniowie ZSL na obchodach Dni Leska

Dnia 27 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dniach Leska. Z tej okazji Pan Burmistrz Adam Snarski symbolicznie przekazał klucze do bram miasta Uczniom leskich szkół. Z rąk Burmistrza klucz odebrała Julia Wojtanowska – zastępca przewodniczącego szkoły.

Po barwnym pochodzie ulicami miasta na scenie pod leskim basenem odbyły się występy dzieci i młodzieży. Naszą Szkołę reprezentowali sygnaliści przygotowani przez pana Tadeusza Mroczkowskiego w składzie: Dominik Andrach, Michalina Czajkowska, Jakub Sawicki, Krystian Napora, Patryk Rycharski, Jakub Olejnik, Hubert Hnat, Filip Grzebyk, Szymon Napora, Nikodem Górnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress