Uczyć się – znaczy dawać sobie szansę « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Uczyć się – znaczy dawać sobie szansę

Jednym z priorytetów Absolwentów ZSL w Lesku  jest egzamin maturalny. Przyszłe życie zawodowe maturzystów w dużej mierze będzie zależało od osiągniętych wyników z poszczególnych przedmiotów – na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Dobrze płatne zawody (poszukiwane na rynku pracy) wymagają kształcenia na renomowanych uczelniach, które przyjmują w swoje szeregi osoby z najwyższym procentem zdawalności. Szkoła profesjonalnie przygotowała absolwentów do osiągniecia najlepszych wyników  maturalnych.

Drodzy Absolwenci- teraz wszystko w Waszych rękach!

                                                                                                                    ŻYCZYMY POWODZENIA

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress