Uroczysty Apel Świąteczny « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Uroczysty Apel Świąteczny

W dniu 21 grudnia 2012 roku, w Technikum Leśnym w Lesku odbył się Apel  Świąteczny. Cała brać leśna zebrała się na sali gimnastycznej. Po przeczytaniu przez Panią Dyrektor życzeń od Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, kierowanych do nas – Grona Pedagogicznego oraz uczniów, salę wypełniły kolędy śpiewane przez: Justynę Kostycz, Bernadettę Blok, Weronikę Wach, Krzysztofa Lecha, Marka Szpytmana, Dawida Komonickiego, którym akompaniował na gitarze Paweł Maciołek.

Dzieliliśmy się również opłatkiem z tymi, których nie było na internackiej Wigilii życząc im wszystkiego co najlepsze w priligy. order priligy online . buy cheap dapoxetine . dapoxetine tablet. dapoxetine india. dapoxetine purchase. dapoxetine tablets. priligy price. dapoxetine 60mg. nadchodzącym roku. Nie obyło się również bez wzruszeń, oczywiście tych pozytywnych.

Na apelu każda z klas śpiewała kolędę, zachęcana przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Przemka Jankowskiego. Przemek jako przedstawiciel SU, złożył świąteczne życzenia Gronu Pedagogicznemu jak i nam – uczniom, życząc tego, aby nadchodzący wielkimi krokami 2013 rok był pełen pomyślności i szczęścia.

Do samego końca tego spotkania, a może i jeszcze dłużej wyczuwało się tą świąteczną atmosferę. Po apelu rozeszliśmy się do klas na lekcje, z niecierpliwością czekając na ich koniec, który obwieszczał nam, iż możemy jechać do domów, by tam pomóc w how long can i take prozac prozac annual sales in australia buy fluoxetine online uk prozac 40 mg side effects prozac 20 mg 70 ml likit. in pakistan price in india  świątecznych przygotowaniach.

feb 22, 2014 – product name: amoxil active ingredient: amoxicillin used to: generic amoxil is used for treating infections caused by certain bacteria. it is also  Kaja Hrabal

nn1

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress