„V Bieg Sokoli – Niepodległościowy” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

„V Bieg Sokoli – Niepodległościowy”

W dniu 27.10.2012 r. odbył się „V Bieg Sokoli – Niepodległościowy” w Sanoku. W biegu głównym na dystansie 3 days ago – buy baclofen online link to the pharmacy prices description baclofen for can you buy baclofen for period pain cash on delivery buy  5 km mógł wziąć udział każdy, który ukończył 16 rok życia. Trasa biegu przebiegała głównymi ulicami Sanoka. W biegu wystartowało 41 zawodników w tym wielu znakomitych sportowców z naszego regionu, dla których bieganie stanowi pasję oraz styl życia. Między innymi wystartowała Izabela Zatorska utytułowana biegaczka górska.

W imprezie tej bardzo dobre miejsce osiągnął uczeń Technikum Leśnego w Lesku Gracjan Gankiewicz, który zajął  III miejsce, w kategorii wiekowej osiągając wynik 21:22.

Serdeczne gratulacje i niech będzie to początek prawdziwych sukcesów na imprezach biegowych.

buy prozac online. a personal instructor will likewise cost numerous hundred per training session. buy prozac uk tell your doctor if you conceive during therapy.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “„V Bieg Sokoli – Niepodległościowy””

 1. Jackson pisze:

  Hmm it looks like your website ate my first
  comment (it was extremely long) so I guess I’ll just sum it up what I wrote and say,
  I’m thoroughly enjoying your blog. I as well am an aspiring blog
  writer but I’m still new to everything.
  Do you have any tips for inexperienced blog writers?
  I’d certainly appreciate it.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress