V Szachowe Mistrzostwa Internatu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

V Szachowe Mistrzostwa Internatu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

W poniedziałek  10 kwietnia odbył sie finał V Mistrzostw Internatu Zespołu Szkół Leśnych w Szachach.  Turniej rozegrany został system kołowym „każdy z każdym”. Uczestnicy rozegrali osiem partii po 10 i 5 minut. Na koniec w  trzyminutowej dogrywce o I miejsce walczyli Roger Guzik i Tomasz Borukało. Ostatecznie Mistrzem Internatu ZSL w Lesku w roku 2017 został Tomasz Borukało z klasy IVa, II miejsce zajął Roger Guzik, III miejsce Adam Zalewski a IV miejsce Michał Brański.

Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Turniej zorganizowała i sędziowała p. Marta Michalska

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a maturzystom życzymy zdania egzaminu dojrzałości i dziękujemy za reprezentowanie Szkoły we wszystkich zawodach szachowych.

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress