V Turniej Wędkarski Uczniów ZSL Lesko « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

V Turniej Wędkarski Uczniów ZSL Lesko

W dniu 27.05.2013r. odbył się V Turniej Wędkarski Uczniów ZSL Lesko w Polańczyku. W turnieju wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas.  Zawody przeprowadzono w 2 turach. Uczestnicy zostali obdarowani pamiątkowymi medalami i dyplomami za udział. Pomimo zmiennych warunków atmosferycznych wszyscy byli zadowoleni, a sił do rywalizacji dodawały ciepłe posiłki.

Sędziami zawodów byli :

– Pan Marian Brzezowski,
– Pan Ryszard Słotwiński.

W kategorii zrzeszony zwyciężyli :

– Arkadiusz Pindak –  I-miejsce.
– Marek Glica         – II-miejsce.
– Krzysztof Lech     – III-miejsce.

W kategorii niezrzeszony zwyciężyli :

– Rafał Cichoń        – I-miejsce.
– Bartłomiej Włoch  – II-miejsce.
– Adam Kusiński      – III-miejsce.

Największą online canadian pharmacy store! average zoloft cost . fastest shipping, cheap order zoloft. rybę turnieju  złowił – Marek Glica.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów ZSL w Lesku na VI Turniej Wędkarski, który odbędzie dapoxetine online pharmacies dapoxetine best price . men’s health. contact us, gums new, stop smoking, pain relief. się we wrześniu.

Zygmunt Folwarski

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress