VI Szachowe Mistrzostwa Internatu ZSL w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

VI Szachowe Mistrzostwa Internatu ZSL w Lesku

W dniu 18 kwietnia 2018r. odbyły się VI Szachowe Mistrzostwa Internatu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. W turnieju wzięło udział 10 uczniów. Zmagania trwały prawie trzy godziny. Każdy zawodnik rozegrał 6 partii. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z przepisami Polskiego Związku Szachowego.

Mistrzem Internatu w roku szkolnym 2017/2018 została Kinga Kłys z klasy IVa, wygrywając wszystkie 6 partii

II miejsce Paweł Raś z Klasy II a,

III miejsce Konrad Siemiątkowski  I b

Pozostałe wyniki można zobaczyć w tabeli – Zobacz tabelę z wynikami

Gratuluję wszystkim uczestnikom i zapraszam na zajęcia szachowe w każdą  środę o godzinie 20:00 w sali 21.

MM

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress