VII Szachowe Mistrzostwa Internatu ZSL « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

VII Szachowe Mistrzostwa Internatu ZSL

W dniu 13 marca 2019 roku odbyła się VII edycja Internackiego Turnieju Szachowego. W tym roku w zawodach  uczestniczyło ośmiu  zawodników z klas od I do III. Zmagania trwały prawie trzy godziny a wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce zajął Hubert Dyndur  z kl. III A wygrywając wszystkie 7 partii

II miejsce Wojciech Dzięgiel z kl. I A – 6 pkt

III miejsce Paweł Raś z kl. III A – 4 pkt

na pozostałych miejscach: Konrad Siemiątkowski, Rafał Raczkowski, Michał Boroń, Rafał Blat i Kamil Łaski.

Puchary dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców,  której bardzo dziękujemy za wsparcie królewskiej gry. Każdy z uczestników otrzymał również dyplom i drobny gadżet.

Gratuluję wszystkim zawodnikom, którzy poświęci swój wolny czas aby sprawdzić swoje umiejętności szachowe w zawodach.

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress