VII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

VII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku

Wędkarstwo- to rodzaj hobby polegający na łowieniu ryb na wędkę . Wyróżnia się 6 rodzajów  wędkarstwa – w każdej z nich używa się innej, odpowiedniej metody wędkowania  i przystosowanej do wybranej techniki łowienia wędki. Metoda spławikowo- gruntowa (w takiej został rozegrany VII Turniej Wędkarski) polega na tym, że wędkarz, który  losuje  miejsce wędkowania, pozostaje na nim  parę lub paręnaście godzin. Uczniowie ZSL w Lesku mieli do dyspozycji  5 godzin.

   Przynęty w tej metodzie są pochodzenia naturalnego,  order online at usa pharmacy! prednisone 5mg price . next day delivery, cheap prednisone online. często żywe.

Przy połowach na spławik przynęta może być podana również na powierzchni

i na każdej głębokości wody lub na dnie. Spławik spełnia 2 funkcje :

jako sygnalizator brań oraz sposób na ustawienie  głębokości  położenia przynęty.

Przy połowie na grunt przynęta zawsze leży na dnie,  zaś najpopularniejszym

sygnalizatorem brań jest zawieszony na szczytówce dzwoneczek lub

na żyłce między przelotkami  jakiś przedmiot ( najlepiej obły ).

W VII Turnieju Wędkarskim Uczniów online deltasone 40 shop worldwide, buy deltasone 40 mg pills no prescription with e check, generic prednisone price , deltasone 10 us pharmacy online,  ZSL w Lesku wzięło udział 23 osoby.

Turniej rozegrano w Polańczyku na Zalewie Solińskim.

Rywalizowano w 2 kategoriach : zrzeszony i niezrzeszony.

 

W kategorii zrzeszony zwyciężył :

I  – miejsce – Roger Guzik  ( 60 pkt ).

 

W kategorii niezrzeszony zwyciężyli :

I  miejsce – Konrad Pacławski ( 90 pkt ).

II miejsce – Bartłomiej Włoch ( 50 pkt ).

III – miejsce – Marcin Jureczko ( 30 pkt ).

Największą rybę złowił – Patryk Wawrzaszek ( 16,5 cm ).

Laureaci otrzymali puchary, dyplomy. Dla wszystkich uczestników został przygotowany

ciepły posiłek wraz z napojem chłodzącym. Uczestnikom wręczono też pamiątkowe dyplomy .

Współorganizatorami turnieju byli :

– Pan Marian 2 sep 2012 … buy cheap zyban online — order zyban online — buy zyban online india buy cheap zyban online — order zyban online — buy zyban … Brzezowski – Prezes Koła Wędkarskiego „ Lipień” w Lesku /  Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku.

– Pan Ryszard Słotwiński online canadian pharmacy store! dapoxetine for sale uk . fastest shipping, buy dapoxetine. – sędzia turnieju i skarbnik Koła Wędkarskiego „ Lipień”.

Z.F

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress