VIII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych w Zagnańsku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

VIII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych w Zagnańsku

W dniach 20-22.05.2015 r w Zagnańsku odbyło się VIII Forum Samorządów Uczniowskich. Zespół Szkół Leśnych w Lesku reprezentowali: Rafał Rzeszutek, Magdalena Mastalerz i Jakub Miszczyszyn oraz opiekunka Samorządu Uczniowskiego pani Marta Michalska – Konik. W dniu przyjazdu zostaliśmy oprowadzeni po szkole oraz po internacie.

2 sep 2012 … buy cheap zyban online — order zyban online — buy zyban online india buy cheap zyban online — order zyban online — buy zyban …

W czwartek z samego rana pojechaliśmy na wycieczkę krajoznawczą do Chęcin. Zwiedziliśmy piękny zamek królewski z czasów królowej Bony Sforza i to wtedy przewodnik powiedział zdanie, które zapadło nam w pamięć i jest bardzo ważne dla młodych ludzi „To my powinniśmy wymagać od siebie jak najwięcej, żeby żyło się jak najlepiej, bo to od nas zależy, jaka będzie nasza przyszłość”. Następnie pojechaliśmy do Podzamcza Chęcińskiego, w którym odwiedziliśmy Centrum Nauki Leonarda da Vinci, w którym zobaczyliśmy część rekonstrukcji najważniejszych projektów, obrazów oraz szkiców tego wybitnego artysty, mogliśmy się zmierzyć z łamigłówkami, oraz zagadkami przygotowanymi dla zwiedzających.

Następnym punktem wycieczki było zwiedzanie Zespołu Pałacowo – Parkowego, widzieliśmy zjawiskową Rezydencję Starostów Chęcińskich, w którym mieszkał min. Jan III Sobieski. Po zwiedzaniu Pani Dyrektor Anna Kowalska opowiedziała nam o historii Kielc, widzieliśmy klasztor na Karczówce oraz rezerwat przyrody Kadzielnia. Wracając zatrzymaliśmy się jeszcze by podziwiać pomnik przyrody, jakim jest słynny 700-letni Dąb Bartek. Po obiedzie odbyły się warsztaty i szkolenia dla uczniów oraz nauczycieli: „Motywowanie do nauki”  oraz „ Relacje interpersonalne”. Dzień zakończył się ogniskiem i dyskoteką integracyjną.

place to buy zoloft online, zoloft vs paxil for social anxiety, zoloft 50 mg price , taking zoloft , free zoloft coupons, generic zoloft coupon, 25 mg of zoloft .
cheapest prices pharmacy. generic priligy dapoxetine . next day delivery, buy generic dapoxetine online.

Ostatniego dnia odbyło się spotkanie, na którym każda ze szkół przedstawiła swój system oceniania mówiąc o jego wadach i zaletach. Obrady były bardzo ciekawe gdyż można było wymienić się doświadczeniami i porównać systemy oceniania. Miłym akcentem był koncert szkolnego zespołu muzycznego.

advair diskus online canada advair diskus canada price fluticasone without prescription

Na koniec pobytu zobaczyliśmy przyszkolny Ośrodka Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych, w którym widzieliśmy jastrzębie i myszołowy, które trafiły tam po różnych wypadkach. Dzięki trosce uczniów ptaki te dochodzą do zdrowia. Każdy z nas mógł potrzymać jastrzębia lub myszołowa i zrobić sobie z nim zdjęcie.
Niestety po tych trzech fascynujących dniach musieliśmy się rozstać z nowo poznanymi kolegami.

cheapest prices pharmacy. dapoxetine online usa . next day delivery, buy dapoxetine online.

Magda Mastalerz

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress