W słonecznej palecie barw jesieni « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

W słonecznej palecie barw jesieni

Październik 2017 roku przyniósł w końcu polską złotą jesień. Nasza klasa ( II a) długo czekała na odpowiednią pogodę, by ruszyć  na górską wędrówkę. Ubiegłoroczna wyprawa na połoninę Wetlińską przebiegła w deszczu i we mgle. Tym razem zdobywaliśmy szczyty w słońcu. Ruszyliśmy 18 października  z Wołosatego, weszliśmy na Tarnicę (1346 m. n.p.m.), szczyt należący do Korony Gór Polskich,  a potem Szerokim Wierchem zeszliśmy do Ustrzyk Górnych.

Ognisko zapaliliśmy w Bystrem nad Rabskim Potokiem, przy wiacie zbudowanej przez Nadleśnictwo Baligród. Pokonywanie zmęczenia, przygoda i niezapomniane piękne widoki to niewymierne wartości takich wędrówek. Jest czas na refleksję, na „połączenie duszy  z ciałem”, na poszukiwanie ładu i harmonii z naturą. W tajniki geograficzne i historyczne regionu wprowadzała nas p. przewodnik Urszula Wałachowska, a opiekę nad nami sprawowały p. B. Brajewska i p. Aneta Biega.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które najlepiej oddadzą klimat naszej klasowej wyprawy w góry rozświetlone słoneczną paletą wszystkich barw jesieni.

B.B.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress