W tej szkole przyroda jest wszędzie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

W tej szkole przyroda jest wszędzie

Pełni radości, uśmiechu, chęci poszerzenia swojej wiedzy przyrodniczej uczniowie ze szkoły w Lesku, Sanoku i Bóbrce odwiedzili  ZSL w Lesku ( w różnych dniach ). Tu na nich czekała „Leśna przygoda”. Sala pełna eksponatów poruszała wyobraźnię. Zielony świat pełen dzikich zwierząt i ptaków przybliżały niezwykłe opowieści. Ogromna wiedza, szczerość, autentyczność były nagradzane podczas konkursu z nagrodami.

W świat muzyki myśliwskiej wprowadził gości Zespół Sygnalistów Myśliwskich. Z roślinami naszego regionu uczniowie zetknęli się w przyszkolnym ogrodzie botanicznym. Końcowym akcentem spotkania było ognisko i dalsza dobra zabawa.

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress