Walne Zebranie Stowarzyszenia 2016 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Walne Zebranie Stowarzyszenia 2016

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawcze. Zebranie odbędzie się w auli ZSL Lesko w dniu 04 lutego 2016 r. o godz. 1430  I termin oraz 15 00 II termin. Porządek obrad:

1. Otwarcie zebrania.
2. Wybór Prezydium Walnego Zebrania.
3. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu za 2015r.
5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za 2015r.
6. Dyskusja nad sprawozdaniami, wolne wnioski.
7. Podjęcie Uchwał i Wniosków.
8. Zakończenie Walnego Zebrania.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress