Warsztaty fotograficzne w Sanoku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Warsztaty fotograficzne w Sanoku

W dniu 15 listopada 2021roku uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku; Karolina Nosal, Kinga Nieć, Milena Borocka, Katarzyna Jaworska, Dominik Andrach, Szymon Brodzicki, Kewin Lach pod opieką mgr Mariana Gawlika uczestniczyli w wykładzie pod tytułem „Fotografia ogólna”.

Wykład poprowadził dr Marian Szewczyk- specjalista w dziedzinie fitosocjologii i filozofii. Zajęcia odbyły się na Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Pokazano nam w jaki sposób wykonać poprawnie zdjęcie, nie tylko patrząc okiem, ale też sercem oraz jak wykonywanie zdjęć może być skomplikowane szczególnie w makrofotografii.

Zajęcia minęły w bardzo miłej atmosferze, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy w dziedzinie fotografii teoretycznej i praktycznej oraz zostaliśmy ugoszczeni poczęstunkiem i zaproszeni na wiosenne warsztaty plenerowe w Bieszczady.

napisał: Dominik Andrach, Zuzanna Kuczma

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress