Wędruś poznaje walory turystyczne regionu. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wędruś poznaje walory turystyczne regionu.

Początek września, nowego roku szkolnego. Wakacje sprzyjały podróżom, poznawaniem nowych szlaków turystycznych, aktywnemu wypoczynkowi…Kto chciał, to zwiedzał, wędrował, podróżował, docierał w miejsca  dzikiej przyrody…Na wycieczkę po najbliższej okolicy wybrała się w czwartek grupa turystyczna Wędruś . Jedną z atrakcji była jazda drezynami.

Atrakcje turystyczne Bieszczadów –przykładowe:  drezyny  ze zbójnikami, spływy pontonowe , rejsy statkiem, loty szybowcowe i paralotnią, jazda konna …

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress