Wędruś w Bieszczadach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wędruś w Bieszczadach

„Czas wyruszyć w drogę, poznać nowe miejsca, obserwować dzikość przyrody, napawać się pięknem naszego regionu.” Te oto słowa towarzyszyły uczniom należącym do klubu turystycznego „Wędruś” z ZSL w Lesku.

Śmiałkowie w składzie:

7 days ago – best online pharmacy reviews, buy cheap meds from canada – how to buy baclofen in london, drugsbroker offshore online pharmacy.

– Jureczko Marcin,
– Budziak Grzegorz,
– Serdeczny Łukasz,
– Steinmetz Jakub

w dniu 17.09.2013 r. dapoxetine without prescription usa online canadian pharmacy buy dapoxetine 60 usa with no prescription purchase dapoxetine 30 mg pills online can i get  rozpoczęli sezon turystyczny.

Wrześniowe dni należą do typowo jesiennej aury, deszcz, słońce, mgła. Nogi same rwały się do przodu, serca pragnęły brnąć w nieznane. Kamień leski – ogromny z bliska, pełno na nim umieszczonych spitów. Kręte drogi zawiodły nas do Myczkowiec, gdzie czekały na nas rozmaite dzikie zwierzęta.

Na koniec zwiedziliśmy zaporę wodną w Solinie i podziwialiśmy widoki. Jest jeszcze tyle miejsc w naszym regionie, które zasługują na poznanie.

Zygmunt Folwarski

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress