Wędruś zanurzony w twórczości wielkich artystów « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wędruś zanurzony w twórczości wielkich artystów

Uczniowie z Klubu Turystycznego „ Wędruś ” w dniu 05.09.2016 r. mieli możliwość poznania: Prac  światowej sławy artysty współczesnego – Zdzisława Beksińskiego, malarstwa cerkiewnego XII – XX wieku, eksponatów pochodzących z dawnych kościołów i kapliczek diecezji przemyskiej,

  • Twórczości Mariana Kruczka i wielu innych.
  • Kolekcji uzbrojenia i militariów z różnych regionów.
  • Ceramiki Pokuckiej – ludu zamieszkującego Karpaty Wschodnie.
  • Portretów z XVII – XIX wieku.
  • Współtworzyć  przyszłość –  to być świadomym przeszłości!

Zygmunt Folwarski

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress