Wieczór wigilijny « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wieczór wigilijny

Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi, wstańcie leśnicy Bóg się Wam rodzi.” Słowami tej kolędy rozpoczęliśmy tradycyjne spotkanie wigilijne w naszym internacie. Do wspólnej Wigilii zostali zaproszeni nauczyciele i wychowawcy całego ZSL w Lesku. Ta szczególna uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich zebranych przez Panią Dyrektor oraz modlitwy poprowadzonej przez Księdza Rafała.

Występ muzyczny przygotowany przez młodzież mieszkającą w internacie, wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój i zachęcił do wspólnego kolędowania.

Smaki świąteczne, przypomniała natomiast kolacja wigilijna przygotowana przez panie kucharki oraz pana kucharza pracujących w internackiej stołówce. Pyszne potrawy znikały z półmisków w oka mgnieniu. Ten wieczór buy baclofen online, baclofen 10 mg and alcohol withdrawls, que es you snort a bluelight prednisone to solu cortef conversion polyneuropathie cost pump . pozwolił mieszkańcom na chwilę zadumy i refleksji.

Opłatek, którym podzielili się wszyscy zebrani, życząc sobie wszystkiego co najlepsze, napełnił serca wszystkich, nadzieją i 4 days ago – estrace – cream 15gm – best cheap pharmacy buy estrace – cream online – click here best buy estrace – cream brand name at overland park radością z narodzenia Dzieciątka Bożego.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress