Wigilia w Internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wigilia w Internacie

Święta Bożego Narodzenia to czas spokoju, miłości i pojednania, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem. Nierozerwalnie związane są one z wigilią i jasełkami. Ta piękna tradycja obecna jest w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku od wielu lat. Dnia 20 grudnia o godz. 17:00 Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie spotkali się na wspólnej wigilii, która rozpoczęła się jasełkami przygotowanymi przez księdza Przemysława Macnara oraz uczniów naszej szkoły.

Następnie Pani Dyrektor J. Szylak złożyła wszystkim świąteczne życzenia. 

Spotkanie przebiegało w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek- symbol chleba i wzajemnego przebaczenia oraz wspólne śpiewanie kolęd.

Wigilia jest niepowtarzalnym wieczorem. Niech nie gaśnie on nigdy w naszych sercach, czyniąc nas coraz lepszymi i wspaniałomyślnymi wobec innych.
Ta wyjątkowa chwila z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress