Wizyta w szkole w Uhercach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wizyta w szkole w Uhercach

W dniu 10.05.2022r odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Uhercach Mineralnych w celu promocji szkoły. Podczas zajęć sygnaliści zaprezentowali swoje umiejętności, następnie opowiedzieliśmy najmłodszym uczestnikom naszego spotkania o tym jak prawidłowo zachowywać się w lesie, o pracy leśnika oraz o tym jak dbać o przyrodę. W dalszej części spotkania wyświetliliśmy zdjęcia dzikich zwierząt wykonanych przez naszego ucznia Szymona Brodzickiego.

Po krótkiej przerwie zawitaliśmy do najstarszego rocznika w celu zachęcenia ich do wyboru naszej szkoły.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress