Wizyta w szkole w Uhercach « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wizyta w szkole w Uhercach

W dniu 10.05.2022r odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Uhercach Mineralnych w celu promocji szkoły. Podczas zajęć sygnaliści zaprezentowali swoje umiejętności, następnie opowiedzieliśmy najmłodszym uczestnikom naszego spotkania o tym jak prawidłowo zachowywać się w lesie, o pracy leśnika oraz o tym jak dbać o przyrodę. W dalszej części spotkania wyświetliliśmy zdjęcia dzikich zwierząt wykonanych przez naszego ucznia Szymona Brodzickiego.

Po krótkiej przerwie zawitaliśmy do najstarszego rocznika w celu zachęcenia ich do wyboru naszej szkoły.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress