Wolontariusze z ZSL Lesko « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wolontariusze z ZSL Lesko

W dniu 7 lutego Zespół Muzyczny i Wolontariusze Zespołu Szkół Leśnych w składzie: Justyna Kostycz, Maciej Sowa, Krzysztof Lech, Tomasz Haliżak, Grzegorz Ptaszek, Przemysław Baran, Mateusz Rachwał,  Monika Juda, Ewelina Jajeśnica, Kaja Hrabal, Kinga Cudo, Edyta Woszczak, Klaudia Kurdyła, Agnieszka Krupa, Ewa Kamińska, wzięli udział w Zabawie Integracyjnej organizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lesku; w Schronisku Młodzieżowym „Bieszczadnik” w Lesku.

buy estrace online, generic estradiol cream cost , estradiol cream no buy cream cheap price canada estradiol level 32 estradiol 17 beta levels in ivf 

Zespół muzyczny urozmaicał zabawę wszystkim przybyłym swoim graniem, a wolontariusze zapraszali wszystkich do zabawy – sami bawiąc się przy tym wyśmienicie. Przez cały pobyt obcowaliśmy z ludźmi niepełnosprawnymi, a swoją obecnością staraliśmy się pokazać, że są przez nas akceptowani, i chcemy by czuli się swobodnie i korzystali z tego, że znajdują się na tym balu.

Zabawa integracyjna trwała do samego końca i aż żal było ją kończyć. Wszyscy, którzy tam byli z pewnością zabrali ze sobą miłe wspomnienia. My, jako uczniowie ZSL w Lesku, mamy nadzieję, że za rok również będziemy się mogli tak czynnie zaangażować w całe przedsięwzięcie.

Kaja Hrabal

4 days ago – its multiple advantages increased degree of purchase baclofen 10 mg living. reputation as many bargains by by. via a. maintenance costs , tax 

 

jul 30, 2012 – buy amoxil online, amoxicillin strep throat adults, side effects of amoxicillin diarrhea dogs amoxicillin vomiting diarrhea amoxicillin

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress