Wszystkie wiersze są w bukach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wszystkie wiersze są w bukach

26 marca w krośnieńskiej bibliotece publicznej o godz. 17:00 rozpoczęła się promocja leśnego tomiku wierszy Jerzego Harasymowicza – wszystkie wiersze są w bukach. Po sygnale „Powitanie”, osoby związane z Lasami Państwowymi, które jak wiemy są wydawcami tomiku pokrótce przedstawiały nam zbiór wierszy poety. Następnie o głos poproszono chętne osoby ,które w jakiś sposób były związane z poezją J. Harasymowicza. Na uroczystość z Krakowa przybyła osobiście żona wspomnianego poety.

at the meeting held this week judge ashman was the estrace online presiding officer, and willim b. buy estrace cream thompson, esq., was secretary. among 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress