Wybory nowego Samorządu Uczniowskiego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wybory nowego Samorządu Uczniowskiego

Dnia 18.10.2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do nowego Samorządu Uczniowskiego. Frekwencja wyniosła 82%. W wyniku wyborów, przewodniczącym szkoły został Wiktor Klich z klasy 3b. Oficjalne przekazanie urzędu miało miejsce 23.10.2019r. Podczas apelu, ustępujący przewodniczący szkoły –  Gabriel Kozioł  przekazał symboliczną odznakę SU swojemu następcy. Wraz z tym wydarzeniem, ustąpiła również reszta dotychczasowego zarządu, w miejsce którego powołano nowe osoby:

Krystian Zawada – zastępca przewodniczącego szkoły

Agnieszka Twardy – skarbnik SU

Piotr Wierciński – sekretarz SU

Opiekę nad SU będzie nadal sprawować p. Aleksandra Otta.

Zarząd SU

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress