Wycieczka klasy 1a « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka klasy 1a

Dn. 12.12.,z okazji  mikołajek, klasa 1a uczestniczyła w wycieczce do Pijalni Czekolady w Korczynie. Podczas warsztatów, dowiedzieliśmy się jak wyglądają owoce kakaowca, z których pozyskuje się ziarno a następnie kakao.  Poznaliśmy także etapy powstawania czekolady. Oprócz degustacji różnych jej rodzajów, mogliśmy sami zrobić własną czekoladę. Następnie, aby poczuć już aurę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wybraliśmy się do kina na film o tematyce świątecznej.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress