Wycieczka klasy 1b w Bieszczady « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wycieczka klasy 1b w Bieszczady

Dnia 30 maja wraz z kolegami i koleżankami z naszej klasy 1b pod opieką wychowawcy pana Roberta Benewiata i przewodnika pana Artura Krzywdy wyruszyliśmy na wycieczkę górską w Bieszczady, a dokładnie na Połoninę Wetlińską  w okolice słynnej „Chatki Puchatka”.  Pogoda bardzo pozytywnie nas zaskoczyła i pomimo mało optymistycznych prognoz udało nam się uniknąć deszczu i mgły. Za to mogliśmy podziwiać piękne widoki dzięki bezchmurnemu niebu.

Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Doliny Rabskiego Potoku w Bystrem i rezerwatu przyrody „Gołoborze”, Mieliśmy okazję spróbować też wody ze źródła „ Anna” (odwiert Rabe-1), które zawierają szczawy wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowe z dodatkiem związków arsenu, zaliczane do unikalnych w skali europejskiej. Na koniec zrobiliśmy wspólne ognisko przy wiacie turystycznej w Rabem, gdzie upiekliśmy kiełbaski. Po udanej wycieczce wróciliśmy do Leska.

Wypad w góry okazał się dla nas doskonałą formą integracji klasowej, podczas której mogliśmy porozmawiać i spędzić miło czas w towarzystwie rówieśników.         

                                                                                                                             Jakub Barnaś

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress